Hovedkontor, Ledøje:


Benny Johansen og Sønner A/S

Kirkevej 8B, Ledøje
2765 Smørum

Telefon: +45 44 97 00 71
Telefax: 44 65 06 96  

Email: benny@bjogs.dk

Åbningstider og servicevagt

Benny Johansen & Sønner A/S har dagligt åbent mandag til torsdag fra kl. 8 til 16 og fredag fra kl. 8 til 15.

Man kan altid komme i kontakt med firmaet uden for normal arbejdstid ved at ringe på vores hovednr. tlf. +45 4497 0071, som vil henvise til servicevagten. Dette gælder kun akutte problemer.

Adm. Direktør

BennyJohansen.jpgBenny Riise Johansen

Telefon: +45 44 97 00 71

Mobil: +45 28 14 71 00

Email: benny@bjogs.dk

Administration

Dina-Johansen.jpgØkonomichef

Dina Johansen

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: dina@bjogs.dk

Dorthe-Christiansen.jpgKontorassistent

Dorthe Christiansen

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: dorthe@bjogs.dk

Heidi-Løwe.jpgKontorassistent

Heidi Løwe

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: heidi@bjogs.dk

VVS

Lars-Dalsgaard.jpgAfdelingsleder

Lars Dalsgaard

Telefon: +45 28 14 71 02

Email: lars@bjogs.dk

Klaus-Zangger.jpgOvermontør

Klaus Zangger 

Telefon: +45 22 20 80 35

Email: klaus@bjogs.dk

Viggo-Bostrup.jpgMaskinmester

Viggo Bostrup

Telefon: +45 28 14 7101

Email: vb@bjogs.dk

Pernille-Petersen.jpgSalgs og kontorassistent

Pernille Petersen

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: pernille@bjogs.dk

Per-Hansen.jpgOvermontør

Per Hansen

Telefon: +45 28 14 71 03

Email: per@bjogs.dk

Rustfri industrimontage

Lars-Dalsgaard.jpgAfdelingsleder

Lars Dalsgaard

Telefon: +45 28 14 71 02

Email: lars@bjogs.dk

Blik

Ventilation

Stefan-Johansen.jpgServiceleder

Stefan Holmestad Johansen

Telefon: +45 61 61 54 28

Email: stefan@bjogs.dk

Køl