Hovedkontor, Ledøje:


Benny Johansen og Sønner A/S

Kirkevej 8B, Ledøje
2765 Smørum

Telefon: +45 44 97 00 71
Telefax: 44 65 06 96  

Email: benny@bjogs.dk

Åbningstider og servicevagt

Benny Johansen & Sønner A/S har dagligt åbent mandag til torsdag fra kl. 8 til 16 og fredag fra kl. 8 til 15.

Man kan altid komme i kontakt med firmaet uden for normal arbejdstid ved at ringe på vores hovednr. tlf. +45 4497 0071, som vil henvise til servicevagten. Dette gælder kun akutte problemer.

Kontaktpersoner

Benny2009.jpgVVS Installatør

Benny Riise Johansen

Telefon: +45 44 97 00 71 Mobil: +45 28 14 71 00

Email: benny@bjogs.dk

 


Administration:

Dina2009.jpgDina Johansen

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: dina@bjogs.dk

 

 

dorthe2009.jpgDorthe Christiansen

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: dorthe@bjogs.dk

 

missingPIC.jpgJeanette Karlsson

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: jeanette@bjogs.dk

 

 

HeidiL.jpgHeidi Lowe

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: heidi@bjogs.dk

 


VVS:

Lars2009.jpgAfdelingsleder

Lars Dalsgaard

Telefon: +45 28 14 71 02

Email: lars@bjogs.dk

 

Pernille2009.jpgSalgs og kontorassistent

Pernille Petersen

Telefon: +45 44 97 00 71

Email: pernille@bjogs.dk

Klaus-Zangger.jpgOvermontør

Klaus Zangger 

Telefon: +45 22 20 80 35

Email: klaus@bjogs.dk

 

Per2009.jpgOvermontør

Per Hansen

Telefon: +45 28 14 71 03

Email: per@bjogs.dk


Rustfri industrimontage:

Lars2009.jpgAfdelingsleder

Lars Dalsgaard

Telefon: +45 28 14 71 02

Email: lars@bjogs.dk

   

Blik:

Nico2009.jpgBlikkenslagermester

Nico Giordano

Telefon: +45 61 61 54 26

Email: nico@bjogs.dk

   

Ventilation:

StefanJohansen.jpgServiceleder

Stefan Holmestad Johansen

Telefon: +45 61 61 54 28

Email: stefan@bjogs.dk

 

missingPIC.jpgProjektleder

Martin Frederiksen

Telefon: +45 28 14 98 55

Email: mfr@bjogs.dk

 


Køl:

Henrik-Sodergren.jpgAfdelingsleder

Henrik Södergren 

Telefon: +45 28 14 98 55

Email: Henrik@bjogs.dk

 

 

 

 

Forsiden

 


Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik. Vi bruger Google Analytics og Concrete5 Core scripts. Du kan blokere eller slette cookies. For yderligere information, bedes du besøge vores Privatlivspolitik